NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
Architektura

Jeřáby Carl Stahl: zdvihací, manipulační a transportní technika. Výkonnější, rychlejší i přesně na míru.
   

kategorie výrobků:


Jeřáby se standardními komponenty
Manipulátory
Polohovadla
Jeřáby speciální
Technologické plošiny Ostatni
Přepravní technologické vozy
Transportní systémy
 
  

Potřebujete ve svých provozech rychle a bezpečně zvedat břemena a manipulovat s nimi?


Kvalitní jeřábová technika je klíčovým vybavením úspěšných podniků ve strojírenství, automobilovém průmyslu či obecně těžkých výrobách, stejně jako v hutích, slévárnách či lisovnách. Carl Stahl však dodává špičkové jeřáby nejen pro velké provozy, ale také pro menší dílny. Zvedejte a manipulujte rychle, efektivně a s vysokou bezpečností s jeřáby Carl Stahl.

Již před sedmi lety se Carl Stahl spojil s významnou tuzemskou společností NOPO ENGINEERING, s.r.o.. Síla této spolupráce se jasně projevila zejména díky dlouholetým zkušenostech společnosti NOPO ENGINEERING v oblasti engineeringu a současně také díky širokému záběru společnosti Carl Stahl, která disponuje obrovskou distribuční a servisní sítí. Tandem Carl Stahl a NOPO ENGINEERING je jednou z nejvýznamnějších českých výrobně engineeringových společností v oblasti speciální zdvihací, manipulační a transportní techniky. Výrobky jsou konstruovány dle požadavků zákazníka s ohledem na proces výroby a rychlý servis. Nabízíme tak individuální řešení pro nejrůznější technologické úkoly.

Přesvědčte se, proč jsou našimi pravidelnými spokojenými zákazníky přední světové a evropské automobilky i další významní hráči ve strojírenství a těžkých výrobách. Kontaktujte naše zkušené konzultanty, kteří vám doporučí nejvhodnější řešení!