NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
Architektura

Balancery a retraktory CarStahl šetří miliony korun
  
Potřebujete ve svých provozech zavěsit a zafixovat nářadí, pracovní nástroje či jiné břemeno? Balancery a retraktory Carl Stahl vám umožní rychle a komfortně manipulovat s velkými svářecími kleštěmi i sadou malých šroubováků. Díky tomu ušetříte spousty peněz

 

 
Minimalizujte časové a finanční ztráty ve svých provozech díky balancerům a retraktorům značky Carl Stahl, které vynikají mimořádně dlouhou životností. Šetřete čas i peníze a obraťte se na naše konzultanty ještě dnes!

Balancery pro celodenní práci s minimálními prostoji


Balancery čili vyrovnávače hmotnosti neslouží ke zvedání ani tažení jako např. jeřábová technika nebo lanové navijáky, ale vyrovnávají a nadlehčují nářadí zejména v automobilovém průmyslu, na jatkách a v dalších odvětvích. Např. svařovací kleště vážící přes 100 kg, s nimiž potřebují zaměstnanci manipulovat, udrží balancer Carl Stahl po celou pracovní dobu v optimální výšce a umožní bezproblémovou obsluhu. Informujte se o možnostech balancerů Carl Stahl u našich konzultantů!

Balancery Carl Stahl s dlouhou životností a extra rychlou výměnou lanka


Spočítali jste si, o kolik peněz přichází vaše společnost při každé výměně balanceru? V automobilové výrobě trvá taková výměna stejný čas, za jaký byste vyrobili celé auto – přicházíte tedy o statisíce korun! Balancery CarhStahl, které vynikají mimořádnou životností, vám díky své bezkonkurenční trvanlivosti a odolnosti ušetří stovky tisíc při každé výměně. Dalším skvělým bonusem balancerů a retraktorů Carl Stahl je extrémně rychlá výměna lanka za pouhých 15 sekund, která ušetří ještě více finančních prostředků vaší společnosti. Šetřete s balancery a retraktory Carl Stahl co nejdříve!


Carl Stahl - Lenka Heroldová

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 051

email Skype 
  
Vaše jméno: 


Váš email:


Vaše zpráva:
  

 
zertifikat
zertifikat